Повратак Синише Михајловића на клупу није донео Болоњи победу. Српски стручњак је водио меч поред терена, али је Милан на крају славио - 3:2 (2:1).

Пјатек је прво са пенала донео предност у 15. минуту, а Ернандез је у 32. дуплирао вођство гостију. Међутим, Ернандез је потом у 40. затресао сопствену мрежу и “помогао” противнику.

ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ: Феноменалан дочек за Михајловића у Болоњи: Цео стадион је устао - овације за Синишу (ВИДЕО)

Бонавентура је у 46. увећао вођство Милана, да би Сансоне поготком са “беле тачке” у 84. минуту вратио наду. Међутим, домаћин до краја није успео да дође ни до бода.

Милан је после 15 кола у Серији А на 10. месту са 20 бодова, док је Болоња два места испод са 16 поена.