Фудбалери Интера победили су данас на свом терену Спал са 2:1, у утакмици 14. кола италијанског првенства и преузели прво место на табели.

Двоструки стрелац био је Лаутаро Мартинес, у 16. и 41. минуту. Једини гол за гостујући тим постигао је Матија Валоти у 50. минуту.

Интер је остварио 12. победу у Серији А и преузео је прво место на табели са 37 бодова, бодом више од Јувентуса, који је данас одиграо нерешено 2:2 против Сасуола.

Спал је претрпео девети пораз и претпоследњи је на табели са девет бодова.

Фудбалери Милана победили су као гости Парму са 1:0, голом Теа Ернандеса у 88. минуту.

Росо-нери су прекинули низ од три утакмице без победе и заузимају 11. место на табели са 17 бодова. Парма је претрпела шести пораз и девета је на табели са 18 бодова.

Лацио је на свом терену победио Удинезе са 3:0. Двоструки стрелац био је Ћиро Имобиле. Први гол постигао је у деветом минуту, а други у 36. минуту из пенала. Коначан резултат поставио је Луис Алберто, из пенала у првом минуту надокнаде времена првог полувремена.

Римски клуб наставио је добар низ и после девете победе заузима треће место на табели са 30 бодова. Удинезе је претрпео осми пораз и 15. је на табели са 14 бодова.