Интер је добио непланирани ветар у леђа пред сусрет са СПАЛ-ом. У првој утакмици недељног програма Серије А, шампион и лидер италијанског првенства Јувентус разочарао је своје навијаче ремијем против Сасуола – 2:2 (1:1), па ће “нероазури”, уколико оправдају улогу фаворита заузети прво место на табели са бодом више од великог ривала.

Изабраници Маурисија Сарија саплели су се у националном шампионату када се мало ко томе надао. Имали су црно-бели иницијативу, од 20. минута и вођство голом Бонућија, али су гости преко Боге у 22. и Капута у 47. минуту направили преокрет и наговестили изненађње.

“Стара дама” је преко Кристијана Роналда, голом из пенала у 68. минуту дошла до изједначења, али до краја сусрета, упркос великом труду, нису успели да избегну просипање два бода.