ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Арсенал срећно до три бода против Вотфорда

Бета

понедељак, 15. 04. 2019. у 23:03

Пјер Емерик Обамејанг

Фудбалери Арсенала победили су вечерас у гостима Вотфорд са 1:0 у последњој утакмици 34. кола енглеске Премијер лиге.

Арсенал је до јединог гола на утакмици дошао у 10. минуту када је голман Вотфорда након једне повратне лопте оклевао да испуца, Пјер Емерик Обамејанг је дотрчао, поставио ногу и на крају блокирао испуцавање.

Само минут касније Вотфорд је остао с играчем мање на терену, пошто је Трој Дини у једном дуелу лактом у главу ударио Лукаса Тореиру, а судија Крег Повсон показао је директан црвени картон.

У наставку сусрета Арсенал је имао пар солидних прилика, али није успео још једном да савлада Фостера.

Вотфорд је најближи изједначењу био у 62. минуту када је Адам Масина са око 25 метара снажно шутирао, али је погодио само ракље.

Арсенал је четврти на табели се 66 бодова, док је Вотфорд 10. са 46.