Доњи Срем савладао Казахстанце, наредни ривал Зенит

В.Н.

05. 02. 2014. у 17:05

Српски суперлигаш је у Турској победио Атирау 2:1, преокретом за само два минута другог полувремена. Стрелци Лукић и Говедарица

ЕКИПА Доњег Срема је победом отворила други део припрема. Српски суперлигаш је у Турској савладао казахстански Атирау 2:1, преокретом за само два минута другог полувремена. Азијати су повели голом Хромцова у 12, а за наш тим стрелци су били Лукић у 78. и Говедарица у 79. минуту.

Тренер Владо Чапљић је извео две различите поставе на терен у два полувремена, а због повреда су утакмицу пропустили Шегавац, Синђић, Прљевић и Шука, док су ударце на самом мечу добили Дамњановић, Божовић и Ћосовић. Боља игра Доњег Срема виђена је у другом полувремену, када су постигнута оба гола, а Ћосовић је још погодио стативу.

Наредни ривал тиму из Пећинаца је Б тим руског Зенита, меч ће се играти у четвртак у Лари поред Анталије.