Преокрет у Торину. Јувентус је од 0:1 дошао до 3:1 и освојио три бода против Наполија.

Гости су повели у 10. минуту преко Мертенса, али су онда на сцену ступили Кристијано Роналдо и Марио Манџукић. Португалац је у 26. минуту асистирао хрватском играчу за изједначење, да би у 49. Манџукић донео вођство. У 58. минуту је Руи добио други жути картон и тако олакшао посао противнику.

ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ: РОМИ ПРИПАО ДЕРБИ: Коларов из "слободњака" за победу против Сергејевог Лација

Казна за то стигла је у 76. минуту када је Роналдо асистирао Бонућију који је тако постигао првенац од када се вратио у редове “Старе даме”.

Јуве је тријумфом увећао предност на табели и сада има 21 бод, шест више од Наполитанаца.

У вечерњем термину је Интер лако изашао на крај са Каљаријем - 2:0. Стрелци су били Мартинез у 12. и Политано у 89. минуту. Спалетијев тим је тако престигао Лацио и налази се на четвртом месту са 13 бодова, док је Каљари 16. са шест поена.