Fudbaleri Sevilje pobedili su APOEL i time pomogli srpskom fudbalu, dok je Lacio došao do preokreta na krilima Sergeja Milinković-Savića.

Sevilja je sa minimalnih 1:0 savladala APOEL, i tako pomogla Srbiji kojoj su u narednom periodu potrebni kiksevi kiparskih klubova zbog nacionalnog koeficijenta.

Strelac prvog i jedinog gola bio je iskusni Čičarito u 17. minutu.

Lacio je gubio od Rena, ali došao do preokreta i slavio pobedu u Rimu protiv Rena od 2:1.

Gol za goste postigao je Morel u 55. minutu, ali je onda usledio šou Sergej Milinković-Savića.

On je prvo u 64. minutu odlično pogodio ugao gola Francuza i doneo izjednačenje, a onda u 75. minutu poslao fenomenalan centaršut za Imobilea, koji je bio neumojiv.

Srpski vezista je potvrdio da se nalazi u fenomenalnoj formi, pošto je na drugom meču zaredom, posle ligaškog protiv Đenoe, učestvovao sa golom i asistencijom.

Lacio je pobedom uspeo da svojim navijačima izbriše iz sećanja jako loše izdanje u prvom kolu, kada je od njih bolji bio rumunski Kluž.

Arsenal je opravdao očekivanja i sa podmlađenim sastavom lako izašao na kraj sa Standardom iz Liježa – 4:0.

Fudbaleri Mančester junajteda nisu uspeli da pobede AZ Alkmar na gostovanju.

Alkmar je uspeo da osvoji drugi bod u grupnoj fazi, posle remija sa Partizanom, remijem bez golova sa "đavolima".

Junajted je osvojio četvrti bod u Grupi L i izjednačio se na prvom mestu sa beogradskim crno-belima, ali ostao na drugom mestu zbog manjeg broja postignutih golova.