Sve dileme u plej-ofu su rešene. Zna se manje-više sve osim konačnih pozicija. Za razliku od tog dela, u plej-autu se vodi velika borba za opstanak.

U poslednjem kolu Superlige danas će i sve te dileme biti otklonjene. Večiti rivali igraju pred svojim navijačima.

Crvena zvezda na proslavi titule igra protiv Napretka, dok u Humskoj na oproštaju Saše Ilića Partizan igra sa Proleterom.

Dešavanja sa tih mečeva pratite na sajtu “Novosti”.

19:10 - UTAKMICE SU POČELE

Sa malim zakašnjenjem zbog proslave i oproštaja od dvojice kapitena su utakmice na stadionu "Rajko Mitić" i u Humskoj malo kasnile sa početkom.

19:21 - ZVEZDA VODI

GOOOOOOL - Od 12. minuta Zvezda vodi. Mladi Dejan Joveljić se odlično kretao i na asistenciju Jirke lako sproveo loptu u praznu mrežu.

19:24 - CRNO-BELI UZ ILIĆA

Navijači Partizana su imali i posebnu poruku za kapitena. Na jednoj od tribina su podigli replike dresova Saše Ilića i uzvikivali njegovo ime.

19:28 - PANTIĆ ZA PREDNOST PARTIZANA

GOOOOOOL - Partizan vodi od 26. minuta. Sjajan potez Danila Pantića i veoma lep gol.

19:35 - PLjUSAK U BEOGRADU

Pljusak u Beogradu utiče na igru na terenu. Sve je više klizanja i faulova na oba meča što je malo uticalo i na atmosferu.

19:41 - NAPREDAK SE BRANI

Zvezda ima inicijativu, ali ne uspeva da dođe do nove prilike. Napredak se odlično brani za sada.

19:48 - POLUVREME U HUMSKOJ

Poluvreme u Humskoj. Partizan na pauzi ima minimalnu prednost golom Pantića. Pred kraj prvog dela su igrači trčeći otišli u svlačionicu kada je počeo grad što je prouzrokovalo kratak prekid meča.

19:56 - POLUVREME I NA STADIONU "RAJKO MITIĆ"

Poluvreme je i na stadionu "Rajko Mitić". Pogotkom Joveljića crveno-beli imaju prednost na pauzi. Meč je pred kraj prvog dela bio na kratko prekinut usled grada.

20:09 - NASTAVLjEN MEČ U HUMSKOJ

Utakmica u Humskoj je nastavljena. Tempo meča je znatno opao, što zbog lošeg vremena, što zbog manjka rezultatskoj značaja.

20:14 - NASTAVLjENA I UTAKMICA NA "MARAKANI"

I duel crveno-belih i Napretka je nastavljen. Usled velikih padavina i grada je pauza trajala nešto duže od predviđenog.

20:17 - PARTIZAN UVEĆAO PREDNOST

GOOOOOOOL - Partizan duplirao vođstvo. Velika greška odbrane Proletera, Rikardo Gomeš je sve to pratio i rutinski smestio loptu u mrežu.

20:27 - ZVEZDA UVEĆALA VOĐSTVO

GOOOOOOL - I Zvezda je duplirala prednost. Od 57. minuta. na semaforu stoji 2:0. Jevtović, koji je u 46. minutu ušao umesto Vukanovića, je zatresao mrežu.

20:38 - BAKLjADA PREKINULA MEČ

Zbog bakljade na stadionu se stvorio veliki oblak dima, pa je sudija bio primoran da na nekoliko minuta prekine meč kako bi se dim razišao.

20:41 - MILIJAŠ ISPRAĆEN OVACIJAMA

U 63. minutu je teren napustio Nenad Milijaš i njega je zamenio Lorenco Ebisilio. Kapiten crveon-belih je ovacijama ispraćen sa terena.

20:45 - OVACIJE ZA ILIĆA

Poslednje minute u profesionalnoj karijeri je u Humskoj odigrao Saša Ilić. Kapiten Partizana je u 82. minutu napustio teren i dobio je ovacije. Umesto njega je ušao mladi Lazar Pavlović koji je nedavno potpisao trogodišnji ugovor sa klubom.

20:48 - SALETOV POČASNI KRUG

Po izlasku sa terena je Saša Ilić obišao počasni krug oko terena sa svojim sinom Nikšom. Nekoliko navijača je uspelo da dođe do njega i da mu se zahvale na svemu što je učinio za klub. Pre odlaska u tunel je još jednom dobio ovacije i skandiranje.

20:52 - KRAJ UTAKMICE U HUMSKOJ

Meč u Humskoj je završen. Partizan je došao do tri boda golovima Pantića i Gomeša.

20:55 - MILIJAŠEV POČASNI KRUG

Po izlasku sa terena je i Nenad Milijaš obišao počasni krug i dobio aplauze i ovacije sa tribina.

20:59 - EBISILIO STAVLjA TAČKU

GOOOOOOL - U 89. minutu Ebisilio stavlja tačku na utakmicu. Gajić je odlično centrirao, Joveljić namerno propustio loptu za Ebisilija koji je rutinski smestio loptu u mrežu.

21:00 - KRAJ UTAKMICE

Završen je meč i na stadionu "Rajko Mitić". Sudija Nikolić nije produžavao meč, već je u 90. minutu odsvirao kraj.