Lalatović nije protiv prelaska Ivanića u Humsku: Interes kluba je dobar transfer
26. 12. 2015. u 21:39
Igrač više želi u inostranstvo, ali kada je ponuda dobra... Uprava i Mirko znaju najbolje i ja to podržavam - kaže trener Vojvodine
Nenad Lalatović Foto: Arhiva VN
NAJVEĆE pojačanje za Vojvodinu bilo bi da Mirko Ivanić, kapiten novosadskog superligaša, za kojeg je Partizan ponudio 1,4 miliona evra, ostane na "Karađorđu". Stav Nenada Lalatovića, stratega Novosađana, zasnovan je na ambicijama ekipe koja na proleće nastavlja borbu za izlazak na evropsku scenu, ali je isto tako svestan da bi već ove zime moglo da dođe do rastanka.
- Interes kluba koji živi od prodaje igrača je dobar transfer - kaže Lalatović. - Kako Uprava i Ivanić odluče, ja to podržavam. Oni znaju šta je najbolje. Mislim da Ivanić više želi u inostranstvo, ali kada je reč o dobrom ugovoru i ponudi...
Šef struke Novosađana, bez obzira na to što ima ogroman udeo u igri tima, ne krije da bi mu bilo drago da mladi fudbaler reši svoju egzistenciju. S druge strane, prelaskom u tabor rivala, bio bi na suprotnom tasu za prevagu.
- Mnogo ga cenim kao igrača i mladog čoveka. Ubedljivo je najbolji fudbaler na toj poziciji u ligi. Da li bi pojačao rivala ili... ne bih se upuštao u te komentare da me ne shvate pogrešno. Trener sam i radiću s onim što je na raspolaganju da ostvarimo cilj. Sve ostalo su pitanja za Ivanića i Upravu - objašnjava Lalatović.
Mićo Vranješ, transfer koordinator Novosađana, kaže da je Ivanić najbolji igrač Vojvodine i da će do prelaznog roka, od 18. januara do 12. februara iduće godine, mnogo toga biti jasnije.
- Postoji interes za naše igrače, kao što su Ožegović, Rosić, Maksimović... Videćemo kojim putem će sve da ide, a na kraju, odluku donosi naš upravni odbor - kaže Vranješ.
MIRKO NA ZIMOVANjU
MIRKO Ivanić je otputovao na odmor i isključio telefon. Njegov agent, Zoran Pavlović, potvrđuje da je kapiten na zimovanju.
- Nemam komentar o njegovom navodnom prelasku iz Vojvodine u Partizan, jer o tome nismo razgovarali. To je stvar klubova - rekao je Pavlović.
MRDAKOVIĆ OPET "GRK"
MILjAN Mrdaković (33), iskusni centarfor Vojvodine, danas je sporazumno raskinuo ugovor sa novosadskim superligašem. Njemu su obaveze na fudbalskom centru "Vujadin Boškov" isticale dogodine u junu, ali će karijeru već na polusezoni nastaviti u Grčkoj.
On se obavezao drugoligašu Agrotikos Asterasu. Mrdaković je, inače, letos došao u Vojvodinu iz grčkog Levadijakosa.
PROČITAJTE JOŠ:
* Terzić najavio pojačanja: Dovešćemo jednog ili dvojicu kvalitetnih igrača
* FS Makedonije: Pančev sprema prevrat
* FOTO: Jojić posetio Humsku
* Ibrahimović otvorio sajt, uz zanimljivu poruku za sve one koji ulaze sa mobilnog telefona
* Božić: Kazna može da motiviše
* Dangubić: Punom snagom na šampiona Slovenije
* Mega ponudila Kariju dres i predstavila kalendar
* VIDEO: Milerovo zakucavanje drugi najbolji potez grupne faze Evrolige
PENZIONER
26.12.2015. 21:51
ivanic nije potreban partizanu ... a pogotovu za tu abnormalnu gomilu para ... neka ostane u novom sadu ili ode na DODJEM TI u zvezdu .
@PENZIONER - A ko ovde pominje Zvezdu, Terzica, Dodjem, Dam, Das....halucinacije, sta je? Ili je ti sanjas uvek? A mozda bi trebalo da se vodis tvojim nadimkom pa da pratis samo dnevnik...ovo je sport...
@PENZIONER - Partizan sada nudi 1,4 miliona evra za Ivanića - kapiten se ne odaziva na telefonske poziveZa Partizan i Crvenu zvezdu vrata Vojvodine su zatvorena .
Sve vise postujem ovog coveka. On je veoma korektan. Svaka cast!
Ako vec treba da ide i zeli nek ide u inostranstvo.......Ivanic se kalio u Proleteru....Partizan ima Teleoptik pa neka tamo potazi pojacanja.....!!!
Komentari (6)