EKIPA Donjeg Srema je pobedom otvorila drugi deo priprema. Srpski superligaš je u Turskoj savladao kazahstanski Atirau 2:1, preokretom za samo dva minuta drugog poluvremena. Azijati su poveli golom Hromcova u 12, a za naš tim strelci su bili Lukić u 78. i Govedarica u 79. minutu.

Trener Vlado Čapljić je izveo dve različite postave na teren u dva poluvremena, a zbog povreda su utakmicu propustili Šegavac, Sinđić, Prljević i Šuka, dok su udarce na samom meču dobili Damnjanović, Božović i Ćosović. Bolja igra Donjeg Srema viđena je u drugom poluvremenu, kada su postignuta oba gola, a Ćosović je još pogodio stativu.

Naredni rival timu iz Pećinaca je B tim ruskog Zenita, meč će se igrati u četvrtak u Lari pored Antalije.