"БАВАРЦИ" ПРЕТРПЕЛИ БРЕЈК: Лучић и саиграчи су брзо поравнали резултат!

М.М.

22. 05. 2024. у 11:15

КОШАРКАШИ Лудвигзгурга ће у трећој утакмици четвртфинала Бундеслиге угостити Бајерн Минхен.

БАВАРЦИ ПРЕТРПЕЛИ БРЕЈК: Лучић и саиграчи су брзо поравнали резултат!

"Баварци" су претрпели брејк у првој утакмици, али два дана касније су славили и тако поравнали резултат на 1-1 у серији.

Изабраници Пабла Ласа су лоше ушли у меч, међутим, средином друге четвртине преузели су потпуну контролу, коначан резултат гласио је 83:77.

Најзаслужнији за победу свог тима био је Карсен Едварс који је убацио 21 поен, Исак Бонга је постигао 18, док се Серж Ибака зауставио на 15.

Капитен екипе Владимир Лучић је за 25 минута проведених на паркету имао 9 погодака и 2 скока.

У пораженом табору истакао се Американац Силас Мелсон који је постигао 20 поена.

У полуфинале ће се пласирати тим који први стигне до три победе. Верујемо да ће Бајерн вечерас славити.

НАШ ТИП: Х2 3,5 (квота 1,45)