РАСПУЦАНА "ВИОЛА" ПЕТ УТАКМИЦА БЕЗ ПОРАЗА: Макаби посустаје и у домаћој лиги, а сада је на прагу елиминације из Европе

О. М.

14. 03. 2024. у 11:32

ФИОРЕНТИНА ће у другом мечу осмине финала Лиге конференција дочекати Макаби из Хаифе. Италијански тим је у првом мечу савладао Макаби резултатом 4:3.

РАСПУЦАНА ВИОЛА ПЕТ УТАКМИЦА БЕЗ ПОРАЗА: Макаби посустаје и у домаћој лиги, а сада је на прагу елиминације из Европе

У првом мечу против Макабија, Фиорентина је добро отворила, голом у 2. минуту. До краја првог полувремена Макаби је узвратио са два гола из две прилике. Фиорентина је била доминантна и у другом делу игра, али је тек у петом минуту зауставног времена искористила играча више након што је у 80. искључен Шоу.

Уочи ове утакмице угостили су Рому у Серији А. Био је то још један меч препун голова, завршен је без победника, 2:2.

У домаћем такмичењу пред европски меч угостили су Рому и ремизирали 2:2. У том мечу су препустили посед лопте својим противницима, али су после сваке успешне одбране играли паметно, градећи опасне нападе. И на овом мечу први су постигли погодак у 18. минуту. У другом полувремену Рома је узвратила голом, Фиорентина је нешто касније поново повела, али је у последњим тренуцима утакмице Рома изједначила.

Била је то пета узастопна утакмица у којој "љубичасти" нису осетили горчину пораза.

Макаби Хаифа се такмичио у Групи Ф Лиге Европе против Виљареала, Рена и Панатинаикоса. Групно такмичење завршили су на трећем месту са једном победом, два ремија и три пораза.

У првом мечу против "виоле" играли су подређену улогу, а њихова нервозна игра кажњена је једним црвеним картоном за Мануала Кауфмана у 80. минуту, па на њега не могу да рачунају у реваншу.

Макаби је у домаћем првенству изгубио од имењака из Бнеј Рајнеа резултатом 2:1. Тренутно су други на табели у израелској Премијер дивизији са 54 бода, пет мање од лидера Макабија из Тел Авива.

НАШ ТИП: 3+ (квота 1,58)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ СЕРИЈАЛА "КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ"

СВЕТ ЈЕ ОДУШЕВЉЕН! Да ли ово најбоље оправдање за школу које је један родитељ икада написао за своје дете? (ФОТО)

Европско првенство у фудбалу је дошло на ред, први меч играју Шкотска и Немачка, а пред тај дуел десило се и једно несвакидашње оправдање за школу.

14. 06. 2024. у 15:53

АЛА ЋЕ ДА ГРМИ! Уместо химне, Шкоти ће ово да певају на ЕУРО 2024 (ВИДЕО)

Европско првенство у фудбалу је дошло на ред, први меч играју Шкотска и Немачка, а пред тај дуел загрмеће несвакидашња песма. И са звучника на стадиону у Минхену, и из хиљада шкотских грла.

14. 06. 2024. у 13:17

ЕУРО 2024: Почело је! Сви причају о ономе што су Шкоти урадили Србима, Немци шокирани због Русије

Европско првенство у фудбалу, ЕУРО 2024, од данас је пуних месец дана у току, а пренос уживо најважнијих вести, уз обиље занимљивости, снимака, фотографија, утисака из репрезентације Србије, али и других учесника, можете да пратите уз портал "Новости". Добро нам дошли!

14. 06. 2024. у 12:00 >> 17:57