КАЉАРИ НА КРИЛИМА ЧУДЕСНЕ ПОБЕДЕ ДОЛАЗИ У УДИНЕ: Домаћин и даље без победе у првенству, узда се у традицију против данашњег ривала

О. М.

01. 11. 2023. у 13:47

ЗАНИМЉИВ дуел шеснаестине финала Купа Италије игра се ове среде у Удинама. На стадиону Фриули од 21 час гостује Каљари.

Ове две екипе налазе се на зачељу Серије А. Удинезе је 17. са седам бодова, од којих је свих седам освојио ремијима, дакле, "зебре" немају победу у овој сезони италијанског шампионата. Једини тријумф до сада остварили су у првом колу Купа када су са 4:1 савладали Катанцаро.

Од тада су везали десет утакмица без победе, 11 ако се рачуна и пријатељска са Ријеком (1:1), а истовремено имају низ од пет нерешених утакмица. У претходном колу одиграли су 1:1 са Монцом.

С друге стране Каљари је 19. на табели са шест бодова, од којих је четири освојио у последња два кола. Након што су у петом минуту надокнаде остали без победе на гостовању Салернитани (2:2), на још драматичнији начин су против Фрозинонеа стигли до првог тријумфа. Губили су код куће већ од 49. минута са 3:0, а пола сата игре касније било је 2:3, да би у завршници стигли до два гола, у четвртом и шестом минуту надокнаде, и тиме до потпуног преокрета.

Ове године већ су се састали у првенству и није изненађење да је тај сусрет завршен без победника и без голова. Прошле године Удинезе је однео две убедљиве победе од 4:0 у гостима и 5:1 код куће.

Победник овог меча играће у осмини финала са Миланом.

Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији za Android i iOS

НАШ ПРЕДЛОГ: 0-2 (квота 1,70)

СВЕТ ЈЕ ОДУШЕВЉЕН! Да ли ово најбоље оправдање за школу које је један родитељ икада написао за своје дете? (ФОТО)

Европско првенство у фудбалу је дошло на ред, први меч играју Шкотска и Немачка, а пред тај дуел десило се и једно несвакидашње оправдање за школу.

14. 06. 2024. у 15:53

АЛА ЋЕ ДА ГРМИ! Уместо химне, Шкоти ће ово да певају на ЕУРО 2024 (ВИДЕО)

Европско првенство у фудбалу је дошло на ред, први меч играју Шкотска и Немачка, а пред тај дуел загрмеће несвакидашња песма. И са звучника на стадиону у Минхену, и из хиљада шкотских грла.

14. 06. 2024. у 13:17