ДОМАЋИН БЕЗ ШАНСЕ ПРОТИВ "АЗУРИНА": На Малти почиње ЕП за омладинце

О. М.

03. 07. 2023. у 13:53

ОМЛАДИНСКА фудбалска репрезентација Малте домаћин је Европског првенства за играче до 19 година, а први ривал острвљанима биће селекција Италије.

ДОМАЋИН БЕЗ ШАНСЕ ПРОТИВ АЗУРИНА: На Малти почиње ЕП за омладинце

Фото Profimedia

Утакмица првог кола групе А игра се од 21.00 на Националном стадиону. У овој групи још се налазе пољска и Португал које свој меч играју од 18 часова

Малта као домаћин ЕП није играла квалификације док је Италија морала да прође трновит пут преко првог круга и елитне рунде. "Азурини" су први круг прошли на мала врата, као најбоља трећепласирана екипа, а онда су у елитној рунди освојили прво место у групи са Немачком која је била домаћин и Белгијом, са бодом више од домаћина.

Италија је на прошлом У-19 Еуру заустављена у полуфиналу од потоњег шампиона Енглеске. После тога "азурини" су победили вршњаке из Албаније у пријатељској утакмици, а између две рунде квалификација такође су играли неколико пријатељских утакмица. Два пута су победили Мађарску, други пут веома убедљиво са 7:2, али су утисак покварили почетком ове године против Шпаније када су изгубили са 2:1.

Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији зa Android и iOS

НАШ ПРЕДЛОГ: 2-2&2-5 (квота 1,87)

НЕВИЂЕНА БРУКА: УЕФА вратила Русију у такмичења, али...

РУСИЈА и Украјина су и данас извори најважнијих вести на свету. Све везано за њих се прати из минута у минут, уживо, и то не само рат у Украјини, већ и сви пратећи догађаји. Спорт свакако спада у оне сфере живота које "погађа" овај сукоб и најновија дешавања у њему изазивају велику пажњу јавности. А за све је "крива" последња информација из врха УЕФА.

10. 06. 2024. у 20:01

СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН: Ево шта је Александар Зверев урадио

То да је Карлос Алкараз освојио Ролан Гарос, победивши у финалу париског гренд слема Александера Зверева, Немца руског порекла, била је тениска вест дана у недељу. Али, дан касније, поражени финалиста је у центру пажње. Са правом.

10. 06. 2024. у 19:42