"ВИНАРИ" ИДУ НА СЕВЕР ПО БОДОВЕ: Тукуман игра веома слабо код куће

13. 06. 2023. у 09:14

АТЛЕТИКО ТУКУМАН дочекује екипу Годој круза на стадиону Хозе Фијеро у оквиру 20. кола аргентинске Примере. Меч се игра у ноћи између уторка и среде по нашем времену.

ВИНАРИ ИДУ НА СЕВЕР ПО БОДОВЕ: Тукуман игра веома слабо код куће

Профимедиа

"Гиганти са севера" су у прошлом колу поражени са 2:1 на гостовању Ланусу, иако су први дошли у вођство преко Матеа Коронела. Домаћи су преокренули головима Веге у 35, а потом и Раула Лојазе у трећем минуту надокнаде првог полувремена.

У последњих пет мечева доживели су три пораза, највише због тога што веома тешко долазе у прилику да постигну гол. Са 15 голова у 19 утакмица трећи су најгори тим у целој лиги. Сада су на 24. месту на табели, имају 18 бода и једино је Арсенал Саранди гори од њих по бодовима. Такође, Тукуман не игра добро код куће. Ове сезоне имају само две победе на свом стадиону.

Превише је успона и падова у игри Годој круза. У прошлом колу "винари" су забележили  победу над Индепендијентеом од 2:1, а пре тога су као гости изгубили од Њуелса са 2:0, победили Гимназију са 2:0 и ремизирали са Хураканом.

Прошле године у дуелу ових екипа у Тукуману било је 1:1.

Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији za Android i iOS

НАШ ПРЕДЛОГ: X2&0-3 (квота 1,75)

ХАОС НА РОЛАН ГАРОСУ! Полиција проверавала торбу на тренингу Новака Ђоковића, сумњало се на бомбу

Новак Ђоковић неће пре 16 часова изаћи на терен како би играо меч са Франсиском Серундалом, а виђена је несвакидашња ситуација уочи меча, када се сумњало да је бомба остављена на терену где тренира управо наш тенисер.

03. 06. 2024. у 14:44