МЕСИЈЕВ ИНТЕР НАЈБОЉИ У САД: Бивши нападач Звезде јунак победе (ВИДЕО)

19. 05. 2024. у 13:20

Фудбалери Мајамија савладали су Ди-Си Јунајтед 1:0 и одржали се у самом врху табеле МЛС лиге.

Танјуг/АП

Екипа Херарда Мартина прва је у источној конференцији, и прва збирно, гледајући и западни део МЛС-а, са учинком 9-4-2.

Нови тријумф Месију, Бускетсу, Суаресу, Алби и екипи са Флориде донео је још један Јужноамериканац, Еквадорац Леонардо Кампања - голом у четвртом минуту надокнаде.

Таман када је егал био "на видику", уследила је акција домаћих, пас из дубине ка Еквадорцу који је избегао офсајд замку и ефектно матирао голмана Ди-Сија, за делиријум на трибинама и ватромет који је моментално активиран.

Лео Меси је провео све време на терену, након меча паузе. Интер наставља у победничком маниру и делује да је ове сезоне, за разлику од претходне, кадар да иде до самог краја.

У исто време, у Њујорку, дерби су играли градски ривали Њујорк Сити и Њујорк Ред Бул. Меч је завршен победом Ситија 2:1.

За тај клуб први пут као стартер меч је почео бивши нападач Звезде Јован Мијатовић, замењен је у 58. минуту, а управо је играч који га је заменио био јунак победе домаћих.

Алжирац Мунсеф Бакракр прославио се у 64. минуту, тада је затресао мрежу гостију и донео победу Ситију, који се пробио до трећег места на Истоку.

БОНУС ВИДЕО "ИСТИНА ЈЕ..." Реакција Владана Милојевића након ремија на мечу Војводина - Звезда

ТАЈНИ САСТОЈАК: Ово нико није очекивао! Ево како је, заправо, Новак Ђоковић ноћу направио подвиг на Ролан Гаросу о коме сада прича цео свет

​Новак Ђоковић је, изнова, опчинио све који воле тенис. Ролан Гарос му није био наклоњен што се термина тиче, али је он невероватну одлуку организатора, потом и значајно вођство ривала, преокренуо у тријумф. Ево и како.

02. 06. 2024. у 19:34

МОЖДА САМ ПОРЕКЛОМ И СРБИН Де Ниро о Београду, бомбардовању 99, Нолету, Хрватима и Бошњацима

"МОЖДА САМ ПОРЕКЛОМ И СРБИН" Де Ниро о Београду, бомбардовању '99, Нолету, Хрватима и Бошњацима

ПРОСЛАВЉЕНИ холивудски глумац Роберт Де Ниро, који је последњих дана у центру пажње јер је у 80. години седми пут постао отац, својевремено је посећивао нашу земљу, а симпатије према српском народу није скривао ни у својим изјавама.

02. 06. 2024. у 11:40