ВЛАХОВИЋ ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ! Нестварне сцене у Торину, саиграчи "саботирали" Србина (ВИДЕО)

08. 04. 2024. у 09:21

Фудбалери Јувентуса победили су синоћ на свом терену у Торину екипу Фјорентине са 1:0, у мечу 31. кола италијанске Серије А. Стрелац победоносног гола био је Федерико Гати у 21. минуту.

ВЛАХОВИЋ ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ! Нестварне сцене у Торину, саиграчи саботирали Србина (ВИДЕО)

Српски репрезентативци у дресу Јувентуса Душан Влаховић и Филип Костић меч су почели у стартној постави. Влаховић је на терену провео 86. минута и није имао среће, односно нашао се у немилости саиграча.

Наиме, феноменалном нападачу "старе даме" су поништена два поготка и то због саиграча.  У 12. минуту Влаховић је покупио одбитак после погођене пречке и постигао гол на атрактиван начин, али је лопта на путу ка голу додирнула Бремера који је био у недозвољеној позицији.

Није то спутало Влаховића који се у 32. минуту сјајно убацио из другог плана и искористио повратну лопту Вестона Мекенија закуцавши лопту под пречку. Ипак, полуаутоматски офсајд је показао да је амерички везиста био у минималном офсајду, што је значило да је и други погодак нападача "зебри" проглашен неважећим.

Душан није имао среће или боље рећи "саботирали" су га саиграчи.

Иначе, Јувентус је на трећем месту са 62 бода, а Фјорентина је на 10. позицији са 43 поена. У наредном колу, Јувентус ће у градском дербију гостовати Торину, док ће Фјорентина дочекати Ђенову.

БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“

ЛИГА ШАМПИОНА ЗА СПАС СЕЗОНЕ: Бајерн у опасности да остане без трофеја први пут после 2012. године

ФУДБАЛЕРИ Бајерна дочекују Реал Мадрид на стадиону "Алијанц арена" овог уторка од 21 час. То је прва утакмица првог полуфиналног пара овогодишње Лиге шампиона и последња прилика за немачког гиганта да освоји неки трофеј у сезони на измаку.

30. 04. 2024. у 08:00