RSS

Све вести

Седница УО Регионалне ватерполо лиге

ОДРЖАНА СЕДНИЦА УО РЕГИОНАЛНЕ ЛИГЕ: Морнар не сноси одговорност за напад, утакмице са сплитским клубовима се одлажу до даљњег

После напада на ватерполисте Црвене звезде у Сплиту клубови су пружили подршку регионалном такмичењу, али и осудили инцидент

СРПСКИ ОДБОЈКАШ БЛИСТА: Атанасијевић опет МВП меча

Коректор Србије пружио је још једну сјајну партија у дресу италијанске Перуђе

Рукометашице Бекамента ББ са пехаром Фото: Н. Живановић

ПЕХАРУ ЛЕПО У АРАНЂЕЛОВЦУ: Бекамент 4. пут заредом освајач Купа Србије

Спремали смо се два месеца за финални турнир. Све смо прилагодили припремама да одбранимо Куп - рекао је тренер Саша Бошковић

Алфа Ромео Фото: EPA

Алфа Ромео представио нови болид

Алфа Ромео, који се прошле сезоне вратио у Формулу 1 као спонзор Заубера, представио је данас болид Ц38 на стази у Барселони

Душан Мандић Фото: Н. Параушић

Ватерполисти спремни за Румунију: Први пут смо у оваквом саставу, да видимо колико можемо

Мени одговара, јер у Про Реку у другом делу сезоне играм само Лигу шампиона - прича Мандић. Дебитанти су Велкић из Шапца и Радовић из Звезде

Александро Краљ се од хулигана спасао скоком у море Фото Принтскрин Слободна Далмација

КРАЈ ИЛИ КОМПРОМИС? Данас седница УО Регионалне ватерполо лиге поводом напада на играче Звезде

У Београду ће се данас одржати седница УО Регионалне ватерполо лиге на којој ће се расправљати о захтеву српских клубова да до краја такмичарске сезоне не играју у Сплиту и градовима који су му ближи од 200 километара

Амела Терзић поставила нови државни рекорд на 1.500 метара

Српска атлетичарка Амела Терзић поставила је данас нови рекорд у трци на 1.500 метара на митингу у Истанбулу

Хиршер освојио злато у слалому на СП

Аустријски скијаш Марсел Хиршер освојио је данас златну медаљу у слалому на Светском првенству у шведском Ореу

Екипа Вилијамс пропушта први дан тестирања

Екипа Вилијамс пропустиће први дан предсезонских тестирања уочи почетка шампионата Формуле 1 пошто још није завршила своја возила

Коновалов против Атодиресеа брани титулу

Кик боксер "Палминих тигрова" Александар Коновалов браниће 9. марта у Јагодини титулу професионалног првака света против изазивача Јонута Атодиресеа из Румуније

Фото АК БАК

ОД ИДОЛА СЕ НАЈБОЉЕ УЧИ: Малишани АК Београд дружили се и тренирали са Иваном Шпановић

Кажу да их мојим скоковима мотивишем, али верујте њихова енергија и осмеси покрећу и мене, рекла је најбоља српска атлетичарка Ивана Шпановић

Атлетичарима Србије осам медаља на Балканијади

Српски атлетичари освојили су јуче осам медаља на 24. првенству Балкана у дворани, које је одржано у Истанбулу

Наташа Крсмановић

Наташа Крсмановић потписала за Езачибаши

Трофејна одбојкашице Наташа Крсмановић изненадила је појачала Езачибаши из Истанбула, чија је прва звезда Тијана Бошковић

Александро Краљ

Краљ: Успео сам психички да се опоравим

И екипи је требало неколико дана да се врати у нормалу после тешког инцидента у Сплиту. Најважније је да смо играли сви као један, истиче Краљ голман ватерполиста Звезде после победе над Партизаном

Шифрин дошла до четврте везане победе у слалому на светском шампионату

Америчка скијашица Микаела Шифрин победила је данас у слалому на Светском шампионату у шведском Ореу

Ивана Шпановић фото: ПР тим

ИВАНИ НИ ВИРУС НИШТА НЕ МОЖЕ: Шпановићева славила на митингу у Бирмингему

У граду у којем је пре 12 месеци освојила титулу првака света у скоку удаљ наша најбоља атлетичарка славила је на "Милер митингу" скоком од 6,78 м

Филип Филиповић фото: Н.Параушић

Филиповић: Поносан део сјајног тима

Српски ватерполиста Филип Филиповић изјавио је данас да је поносан и захвалан екипи на признању које је добио за најбољег у Европи

Дамир Растић фото ЕПА

Дамир Растић 72. у спринту у САД

Репрезентативац Србије у биатлону Дамир Растић заузео је данас 72. место у спринту на 10 километара на Светском купу у Солџер Холоу у Јути, у САД

Митинг у Бирмингему нови тест за Шпановићеву

Дворанска светска и европска првакиња у скоку удаљ Ивана Шпановић у суботу (14.30) ће се на митингу у Бирмингмену подсетити на прошлу годину, када је покорила планету

Давор Штефанек и Александар Вучић Фото: Ж. Кнежевић

ШТЕФАНЕК ПОЧАСТВОВАН ОДЛИКОВАЊЕМ: Ово је једна од најзначајнијих златних медаља које сам добио

Првак света, европски или олимпијски првак можеш бити неколико пута, а овакав орден се добија једном у животу - истакао је Штефанек