Ватерполисти Црвене звезде су у реваншу полуфинала плеј-офа отпор Радничког сломили у последњим минутима треће четвртине 11:4 (2:0, 3:2, 2:1, 4:0) и пласирали се у финале, где ће од 29. маја играти са Шапцем или Партизаном. Београђани су и у првој утакмици у Крагујевцу славили са 8:7.

Звездаши су сигурније отворили меч, повели са 5:1, али су Крагујевчанима била довољна два минута да смање на 5:4 и учине утакмицу неизвеснијом. У трећој четвртини је виђена жестока борба, а победник је одлучен када је Шулц погодио за 6:4, а потом ватерполисти Радничког нису искористили два играча више.

БАЗЕН: СЦ "Милан Гале Мушкатировић". Гледалаца: 200. Судије: Раковић и Анђелић (Београд). Играч више: Ц. звезда 8 (3), Раднички 13 (3). Два играча више: Раднички 1 (0). Петерци: Ц. звезда 4 (4).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Краљ (6 одбрана), Танкосић 1 (1), Максимовић 1, Бурсаћ 1, Перковић, Васић 2 (2), Битадзе, Милојевић 1 (1), Илић 1, Поповић 1, Шулц 2, Радовић, Тодоровски, Ковачевић 1.

РАДНИЧКИ: Добожанов (8 одбрана), Пљеванчић, Станојевић 1, Ганић, Радованлија, Танасијевић, Панић 1, Дино, Станковић, Гусаров, Фролов 1, Томашевић 1, Ђерковић, Ђорђевић.