ВАТЕРПОЛИСТИ Партизана синоћ су у сјајној атмосфери пред скоро пуним трибинама на Бањици убедљиво савладали Соларис 13:9 (3:0, 3:1, 6:5, 1:3), па ће и наредне сезоне играти у елитној групи Регионалне лиге.

Црно-бели су у другом мечу баража за опстанак (у првом је у Шибенику било 9:9), од самог старта кренули силовито и већ после прве четвртине повели са 3:0. Изабраници тренера Стефана Ћирића наставили су у истом ритму, одбрана, на челу са сјајним голманом Булајићем, била је на високом нивоу, разлика у корист нашег тима стално је расла и било је јасно да гости немају шта да траже у црно-белом храму ватерпола.

Истина, Шибенчани су искористили благо опуштање Партизана у последњој четвртини, коју су решили у своју корист, али то је било довољно само да ублаже пораз.

Најефикаснији у победничком тиму био је Никола Радоњић са четири гола, по два су постигли Петар Касум и Алекандар Андрејевић, а по један Арсеније Митровић, Алекса Нешић, Петар Томић, Петар Смиљевић и Александар Радановић.