Никола Јокић одиграо је одличан меч и био је најбољи играч утакмице у победи његовог Денвера над Хјустоном од 105:95.

Јокић је за 32 минута на паркету постигао 27 поена и имао 12 скокова, али је био сјајан и у одбрани, коју је одиграо читав тим Нагетса, чиме је дао допринос у неутралисању највећих звезда Хјустона - Џејмса Хардена и Расела Вестбрука.

Био је одличан у шуту из игре (12 од 19), док је за три поена имао 50 одсто (2 од 4).

Поред Јокића, у тиму Денвера истакли су се Вил Бартон са 15, Пол Милсап са 11 и Гери Херис и Џамал Мари са по 10 поена.

Денвер је имао потпуну контролу меча и осим једног периода у првој четвртини, све време је био у предности, а максимална је у једном моменту износила 18 поена.