Кошаркаши Минесоте, у којој игра Србин Дарко Миличић, поражени су у „Бредли центру“ од Милвокија 94:88, у јутрос одиграном мечу НБА лиге.

Миличић је за 21 минут проведен на паркету постигао 5 поена (6-2 за два, 2-1 слободна бацања), уз пет скокова и асистенцију. Нјегов саиграч Кевин Лав је био близу трипл-дабл учинка са 20 поена, 17 скокова и шест асистенција. Црногорац Никола Пековић је за 14 минута постигао пет поена.

Лос Анђелес Лејкерси су у Стејплс центру савладали Атланту 104:80, док је Мајами у „Американ ерлајнз центру“ тријумфовао у дуелу са Сакраментом резултатом 117:97.

Голден Стејт Владимира Радмановића је на свом терену убедљиво изгубио од Бостона 115:93, а српски интернационалац је меч завршио са четири поена (2-1 за два, 1-0 за три, 2-2 слободна бацања), два скока и исто толико асистенција за 11 минута. Селтиксе су предводили кевин Гарнет са 24 поена, 12 скокова и шест асистенција, односно Пол Пирс са 23 коша и пет асистенција.

Оклахома је победила ЛА Клиперсе 118:88, уз пет поена и скок Ненада Крстића за 21 минут на паркету. Код гостију сјајни Блејк Грифин је забележио 28 поена, 11 скокова и осам асистенција.

На осталим утакмицама постигнути су следећи резултати: Вашингтон - Индијана 96:113, Шарлот - Торонто 114:101, Детроит – Хјустон 100:108, Денвер - Мемфис 120:107.