Ливерпул се није поновио. Тотенхем је није дозволио да им се догоди оно кроз шта је екипа Јиргена Клопа прошла пре тачно годину дана.

На стадиону "Рајко Митић" су остварили убедљиву победу против Црвене звезде - 4:0 (1:0). Црвено-бели ће имати за чим да жале, пошто су имали две одличне шансе у првом полувремену.

Голове за "певце" постигли су Ло Селсо у 34. минуту, па Сон у 57. и 61. минуту, да би тачку ставио Ериксен у 85. минуту.

У наредном колу, 26.новембра, Звезда дочекује Бајерн, а Тотенхем Олимпијакос.

19:55 - САСТАВИ ТИМОВА

ЗВЕЗДА: Борјан - Гобељић, Милуновић, Дегенек, Родић - Јованчић, Петровић - Марин, Гарсија, Ван ла Пара - Павков

ТОТЕНХЕМ: Газанига - Роуз, Санчез, Фојт - Дајер, Сисоко, Ндомбеле. Ло Селсо, Али - Сон, Кејн

20:14 - АТМОСФЕРА УОЧИ МЕЧА

Навијачи полако пристижу на стадион. Погледајте и како то изгледа.

20:25 - СВЕ ВЕЋА ГУЖВА ОКО СТАДИОНА

Како се почетак меча прилближава тако су, очекивано, све веће гужве око стадиона.

20:55 - ЗВЕЗДА ЛЕ

Порука навијача српског тима пред утакмицу је била - Звезда ЛЕ. Аплаузи и овације пред старт меча.

21:02 - ДОБАР СТАРТ ЗВЕЗДЕ

Кренула је Звезда агресивно на старту меча. Одмах су дошли до полу-шансе, али је одбрана Тотенхема успела да интервенише.

21:10 - ОТВОРЕНА УТАКМИЦА

Прилике на обе стране, отворена утакмица у потпуности у првих десетак минута.

21:13 - КЕЈН ПОГАЂА СПОЉНИ ДЕО МРЕЖЕ

Добио је Кејн лопту, изборио се за позицију и шутирао, погодио је спољни део мреже.

21:18 - ПРИТИСАК ТОТЕНХЕМА

Тотенхем наставља да прети. Звезда се, за сада, добро брани. После корнера је Борјан успео да интервенише.

21:23 - СЈАЈНА ШАНСА ПАВКОВА

Имала је Звезда најбољу шансу у досадашњем току меча. Уз мало среће је остао сам испред Газаниге, шутирао, али је његов ударац одбранио чувар мреже гостију.

21:29 - ЖУТИ КАРТОН ЗА ДАЈЕРА

Први жути картон је добио Ерик Дајер. У скоку је фаулирао Павкова, а судија Гранде је одмах извадио картон.

21:34 - ТОТЕНХЕМ ВОДИ

ГОООЛ - Невероватна акција код гола Тотенхема. Прво је Кејн погодио стативу, па је Дегенек избио лопту са гол линије, Кејн је додао до Сона који је погодио пречку, да би онда тај карамбол Ло Селсо искористио и постигао гол. Судија је кратко сачекао проверу ВАР и онда потврдио одлуку.

21:37 - МАРИН СЕ ЖАЛИО НА ПОВРЕДУ

Забринуо је Марин све на стадиону. Остао је на трави и жалио се на повреду. Срећом, после лекарске интервенције се вратио на терен и наставио меч.

21:44 - ЈОШ ЈЕДНА ВЕЛИКА ПРИЛИКА ЗА ЗВЕЗДУ

Још једна сјајна шанса за Звезду. Ван ла Пара је пратио акцију, шутирао добро и погодио стативу, а онда је Санчез лоше интервенисао и погодио пречку свог гола...

21:45 - ЛОШ ПРИЈЕМ КЕЈНА

Добра лопта за Кејна који је слабо примирио, па је лопта завршила у гол-ауту.

21:47 - ПОЛУВРЕМЕ У БЕОГРАДУ

Покушала је Звезда после корнера, судија је прекинуо игру и показао ка голу, навијачи су помислили да је пенал, али је арбитар у ствари показао да је лопта за Тотенхем. Убрзо после тога је одсвирао крај првог дела.

22:05 - МИЛОЈЕВИЋ МЕЊАО У ПАУЗИ

Милојевић је направио једну промену у полувремену. Уместо Гобељића је ушао Жандер.

22:08 - НЕОДЛУЧНИ ПАВКОВ

Узео је Гарсија лопту, оставио за Павкова који је могао да шутира, уместо тога је одлучио да проба да упосли Марина и послао је лопту далеко од гола...

22:17 - СОН КАЖЊАВА ЗВЕЗДУ

ГОООЛ - По неписаном фудбалском правилу, стигла је казна за промашаје и неодлучност. Сон је дуплирао предност гостију. Али је послао лопту у простор, Жандер је закаснио са уклизавањем, а њему није било тешко да закуца лопту у мрежу.

22:20 - НОВИ ГОЛ СОНА

ГОООЛ - Блиц-криг гостију. Недуго после другог, мрежа Борјана се затресла и трећи пут. Добар центаршут са леве стране, Сон је остао сам и није му било тешко да погоди.

22:25 - МИЛОЈЕВИЋ НАПРАВИО СВЕ ПРОМЕНЕ

Милојевић је направио све три промене. Ушли су Кањас и Боаћи, а из игре су изашли Јованчић и Гарсија. На другој страни је Ериксен заменио Алија.

22:33 - ЗВЕЗДА ПОКУШАВА, БЕЗ ОЗБИЉНИХ ПРИЛИКА

Покушава Звезда да припрети, али нема озбиљних шанси. Тотенхем рутински чува предност.

22:38 - ПАВКОВ ПОВРЕЂЕН, ЗВЕЗДА СА ДЕСЕТОРИЦОМ

Павков не може да настави меч. У покушају да дође до лопте је незгодно доскочио. Лекарска екипа је ушла на терен и на колицима је изашао ван. Имао је доста потешкоћа да се ослони на леву ногу. С обзиром да је Милојевић направио све промене, меч настављају са десеторицом.

22:42 - НАВИЈАЧИ РАНИЈЕ НАПУСТИЛИ СТАДИОН

Неки навијачи су, услед чињенице да је питање победника решено, раније напустили стадион "Рајко Митић".

22:48 - ИГРАЋЕ СЕ ЈОШ ЧЕТИРИ МИНУТА

Судија је продужио друго полувреме за четири минута.

22:52 - И БОАЋИ ИЗАШАО ИЗ ИГРЕ

Звезда је остала са деветорицом на терену. Скип, који је ушао у игру је неопрезно стартовао и повредио нападача Звезде Боаћија.

22:54 - КРАЈ УТАКМИЦЕ

Меч је завршен. Тотенхем је убедљиво славио.