Фудбалери Бајерн Минхена победили су вечерас после преокрета Олимпијакос са 3:2 у трећем колу Групе Б Лиге шампиона.

Олимпијакос је добро почео утакмицу и повео преко Јусуфа Ел Арабија у 23. минуту, али су Баварци успели да преокрену и дођу до великог искорака ка пласману у осмину финала.

Јунак преокрета Бајерна био је Роберт Левандовски који је прво у 34. минуту донео изједначење, да би у 62. погодио за преокрет.

Баварци су у 75. минуту преко Корентана Толисоа дошли до два гола предности, а Олимпијакос је у 79. поготком Гиљермеа само ублажио пораз.

ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ: ТОТЕНХЕМ НИЈЕ ЗАБОРАВИО БУЊЕВЧЕВИЋА: Тужно је што није са нама (ВИДЕО)

У другом мечу Групе Б Тотенхем је у Лондону са 5:0 победио Црвену звезду.

Бајерн је први са девет бодова, док је Тотенхем други са четири, а Звезда трећа са четири. Олимпијакос је последњи, четврти са једним.

У Групи Ц, такође после преокрета, Манчестер сити са 5:1 победио је Аталанту, док је Јувентус у Групи Д са 2:1 славио против Локомотиве, исто преокренувши меч у своју корист.

Реал Мадрид је у Групи А са 1:0, голом Тонија Кроса у 18. минуту дошао до победе над Галатасарајем, а Пари Сен Жермен са 5:0 славио је на гостовању против Клуб Брижа.