удбалери Кристал Паласа победили су данас Норич на свом стадиону са 2:0, у седмом колу Премијер лиге.

Стрелац првог гола је био српски фудбалер Лука Миливојевић из пенала у 21. минуту. Други је пред сам крај дао Андрос Таунзенд.

Ривал Црвене звезде у групној фази Лиге шампиона Тотенхем је са играчем мање победио Саутемптон резултатом 2:1.

ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ: ЛИВЕРПУЛ СЕ МУЧИО: Вајналдум, уз доста среће, погодио за победу

Тотенхем је водио голом Тангија Ендонбелеа од 24. минута, а онда је Серж Орије искључен у 31. због другог жутог картона.

Дани Ингс је у 39. изједначио, али је Хари Кејн два минута касније дао други гол за Тотенхем и донео победу тиму из Лондона.

Челси је без већих проблема са 2:0 победио Брајтон, док је Вулверхемптон истим резултатом био бољи од Вотфорда.

Астон Вила и Барнли су играли 2:2, а тако је завршена и утакмица између Борнмута и Вест Хема.

Фудбалери Манчестер ситија победили су данас Евертон у гостима са 3:1, у седмом колу Премијер лиге.

Стрелци за Сити били су Габријел Жесус, Ријад Махрез и Рахим Стерлинг, док је погодак за Евертон постигао Доминик Калверт-Левин.

Сити је други са 16 бодова, пет мање од водећег Ливерпула. Евертон има седам и заузима 15. место на табели енглеског првенства.