Фудбалери Вест Хема победили су данас на свом терену Манчестер јунајтед са 2:0, док су Кристал Палас и Вулверхемптон играли нерешено 1:1 у утакмицама шестог кола енглеске Премијер лиге.

Манчестер јунајтед још једном је ове сезоне разочарао своје навијаче, иако је против Вест Хема био благи фаворит.

Домаћин је повео поготком Андреја Јармоленка у 44. минуту на асистенцију Фелипеа Андерсона, да би тријумф оверио Арон Кресвел у 84.

Српски репрезентативац Немања Матић наступао је до 71. минута за Јунајтед.

Вест Хем је овом победом дошао до четвртог места на табели Премијер лиге са 11 бодова, док је Манчестер јунајтед осми са осам.

Кристал Палас је пред својим навијачима био надомак победе над Вулверхемптоном, али су гости у последњим секундама дошли до изједначења иако су имали играча мање на терену.

Палас је повео аутоглом Леандера Дендонкера после само неколико секунди игре у другом полувремену, а од 73. минута су имали и играча више на терену, пошто је Роман Саис добио други жути картон.

После тога домаћин је имао неколико прилика да реши питање победника, али је реализација изостала.

У последњим секундама меча после центаршута Адаме Траореа с десне стране у шеснаестерцу се одлично снашао Диого Жота и тако донео свом тиму велики бод на гостовању.

Кристал Палас је 12. са осам бодова, док је Вулверхемптон 19. са четири.