Фудбалери Вождовца и Чукаричког играли су вечерас на Душановцу нерешено 2:2 у осмом колу Супер лиге Србије.

У динамичној утакмици на крову ТЦ Стадион виђено је доста узбуђења, а гости с Бановог брда су пола сата пре утакмице имали вођство од два гола, међутим, тим Александра Веселиновића није успео да освоји три бода.

Водећи гол за Чукарички постигао је Лука Стојановић у 34. минуту, да би на 2:0, после само 30 секунди у игри, повисио Вељко Бирманчевић у 60.

Домаћин је врло брзо стигао до изједначења, пошто је већ у 62. минуту Милош Стојчев смањо заостатак, да би изједначење и коначан резултат у 65. поставио Немања Николић.

Чукарички је после овог ремија четврти са 16 бодова, док је Вождовац 10. са осам.

Нешто раније данас Јавор је са 3:0 победио Рад, док је Напредак у Сурдулици са 4:1 славио против Радника.