Kлуб малог фудбала Нови Пазар пласирао се у финале плеј-офа Прве футсал лиге, пошто је у петак увече после продужетака савладао гостујућу Нову Пазову са 4:1 и тако добио полуфиналну серију са 2:0. У регуларном току није било голова, а Нова Пазова је у првом од два петоминутна продужетка, у 43. минуту, повела голом Стефана Станојевића.

Елведин Садовић је изједначио у 44, а победу Пазарцима донели су Нинослав Алексић у 45. и двоструки стрелац Милан Мутавџић, који је био прецизан у 48. и 49. минуту.

Утакмицу у дворани Пендик пратило је око 500 гледалаца.

Пазар је први меч у Новој Пазови решио у своју корист резултатом 5:0.

Нови Пазар се први пут у клупској историји пласирао у финале плеј-офа, где ће се у серији на две победе борити за титулу са Економцем.

После победе на домаћем терену од 6:0, десетоструки шампион државе из Kрагујевца у реваншу је у петак увече славио против Српске у Београду са 7:2.