Фудбалери Јувентуса одиграли су вечерас на свом терену нерешено 1:1 против Аталанте, у претпоследњем, 37. колу италијанског првенства.

Клуб из Бергама повео је 33. минуту голом Јосипа Иличича, а црно-бели су изједначили голом Марија Манџукића у 80. минуту.

Јувентус је освојио шампионску титулу, први је на табели са 90 бодова, а Аталанта је трећа са 66 бодова.

Наполи је на свом терену победио Интер са 4:1.

ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ: НЕВЕРОВАТНА ВЕСТ ИЗ ИТАЛИЈЕ: Милан ће молити УЕФА да их избаце из Европе ако не уђу у ЛШ!

Наполи је повео у 16. минуту голом Пјотра Зелињског, а други гол постигао је Дрис Мертенс у 61. минуту. После њега двоструки стрелац био је Фабијан Руис у 71. и 78. минуту. Једини гол за Интер постигао је Мауро Икарди из пенала у 81. минуту.

Наполи је други на табели са 79 бодова, а Интер је четврти са 66 бодова.

Милан је савладао Фросиноне са 2:0. Милан је повео у 57. минуту голом Кшиштофа Пјонтека, а други гол постигао је Сусо у 66. минуту.