Фудбалери Младости победили су данас на свом терену екипу Војводине са 3:1, у утакмици 33. кола Суперлиге Србије.

Екипа из Лучана је тренутно трећа на табели домаћег шампионата са 32 бода, док је Војводина осма са 20.

Младост је головима Александра Пејовића са пенала у 30. и 48. минуту повела са 2:0, да би у 57. минуту већ било 3:0 након поготка Владимира Радивојевића.

Војводина је до краја меча ублажила пораз голом Бојана Матића у 76. минуту са беле тачке.

Фудбалери Напретка су на свом терену славили против Пролетера са 2:0. Голове за победнички тим постигли су Енвер Аливодић у 17. и Милош Зукановић у 90. минуту.

Напредак је шести на табели са 27 бодова, док је Пролетер седми са пет бодова мање.

У мечевима плеј-аута, Бачка је у Суботици славила против Спартака са 1:0, Земун је убедљиво победио Мачву у гостима са 5:1, док су мечеви Вождовац - Рад и Радник - Динамо завршени 1:1.

Спартак је први на табели плеј-аута са 23 бода, Вождовац и Радник имају два бода мање, Мачва је четврта са 20 бодова, а Бачка пета са 18.

На дну табеле су Рад (15 бодова), Динамо (14) и Земун (14).