Фудбалери Црвене звезде изгубили су данас од Чукаричког са 3:2, у 32. колу Супер лиге Србије.

Звезда је поражена иако је водила са 2:0, головима Марка Марина у седмом и Ел Фарду Бена из пенала у 19. минуту.

Два гола за Чукарички дао је Огњен Мудрински, у 22. и 67. минуту, а један у 38. Лука Стојановић.

То је био први првенствени пораз Црвене звезде ове сезоне.

Звезда води на табели са 45 бодова, док Чукарички има 30 и заузима четврто место.

16:33 - САСТАВИ

Стадион Чукаричког. Судија: Игор Стојилковић. Помоћници: Милован Ристић, Далибор Ђурђевић.

Чукарички (4-2-3-1): Стевановић – Стевановић, Пушкарић, Шапић, Богосавац – Ковач, Доцић – Луковић, Стојановић, Бирманчевић - Мудрински

Црвена звезда (4-2-3-1): Борјан – Стојковић, Милуновић, Савић, Гобељић – Чаушић, Јованчић – Бен, Иванић, Марин - Вукановић

17:04 - ПОЧЕО МЕЧ НА БАНОВОМ БРДУ

Почео је меч између Чукаричког и Звезде. Тренер гостију Владан Милојевић поново је без повређеног Ричмонда Боаћија, а занимљиво је да ће прилику у шпицу добити Алекса Вукановић. Зимско појачање из Напретка досад је играо углавном на позицији крила, али му та позиција није страна из периода када је наступао за Крушевљање. Милан Павковје на клупи, вероватно зато што му прети суспензија због жутих картона па Милојевић не жели да га изгуби за "вечити дерби", док у протоколу нема лакше повређеног Дејана Јовељића.

17:11 - МАРИН ЗА ПРЕДНОСТ ЗВЕЗДЕ

ГООООЛ!!! Води Црвена звезда! У 6. минуту је Марко Марин затресао мрежу Чуке. Треба да води на вечеру Алексу Вукановића, у пријему се ослободиоШапићаи као на тацни сервираоМаринана петерцу. Лакши део посла је обавио некадашњи немачки репрезентативац. Одличан потез Вукановића.

17:19 - ВЕЛИКА ШАНСА ЗА ЧУКАРИЧКИ

Чукарички пружа солидан отпор шампиону Србије. Бирманчевић је искористио кикс Звездиног штопера и гађао је горњи десни угао Милана Борјана, али је на његову жалост био непрецизан. Два минута касније Огњен Мудрински је погодио мрежу, али ону иза Звездиног гола. Сјајно је Луковић повукао по левом боку, пронашао Мудринског, Борјан је већ био савладан – али је шут ипак био непрецизан.

17:25 - БЕН ПОГАЂА СА БЕЛЕ ТАЧКЕ

ГОООЛ!Звезда води 2:0 од 19. минута поготком Бена из пенала. Алекса Вукановић је био оборен у казненом простору Чукаричког.

17:26 - МУДРИНСКИ СМАЊИО ПРЕДНОСТ ЗВЕЗДЕ

ГООООООЛ!Какав меч на Брду! У 22. минуту савршен центаршут са левог крила упутио је Лука Стојановић, у срцу казненог простора измакао је пажњи чувара Огњен Мудрински, овог пута не прашта. Главом сјајно за 1:2, још се Чука не да!

17:39 - СРЕЋА НА СТРАНИ ДОМАЋИХ, БЕН ДВА ПУТА НЕ УСПЕВА ДА САВЛАДА ГОЛМАНА ЧУКАРИЧКОГ

Имали су среће домаћини у 30. минуту после центаршута Чаушића. Бен је био пред голом Чукаричког, али је Шапић успео да му засмета. Поново је Бен био у шанси, у 32. минуту, после одличног додавања Марина, али је био превише искоса, па је затресао само спољни део мреже. Додали су црвено-бели гас после поготка Чукаричкоги желе што пре да се врате на два гола разлике.

17:44 - БОМБА СТОЈАНОВИЋА - 2:2

ГОООЛ!Чукарички долази до изједначења!Стојановић је шутирао изван казненог простора, гађао је горњи десни угао, то је и погодио па Милан Борјан није био у могућности да интервенише и Чукарички долази до изједначења!

17:49 - ЈОШ ЈЕДНА ПРИЛИКА ЗА ЗВЕЗДУ - ПОЛУВРЕМЕ 2:2

Пробао је Душан Јованчић, изнудио корнер, после тога проба Милуновић, али без резултата. Звезда у налету, Чука под притиском. Жути картон за неопрезног Стојановићазбог старта на Марину. Пре тога је на другој страни пожутео Јованчић.Полувреме - 2:2

18:19 - ЗВЕЗДА НАПАДА, АЛИ БЕЗ ОЗБИЉНИХ ПРИЛИКА

Црвено-бели нападају у другом полувремену. Пробао јеБен  са 20 метара, право у наручје Стевановића. Али није ни то био лош избор, бар да се проба, ништа неће добити Звезда од тога што има јалову инцијативу.

18:30 - ПРЕОКРЕТ ЧУКАРИЧКОГ, ОПЕТ МУДРИНСКИ - 3:2

ГОООЛ! Чукарички води 3:2 од 67. минута другим голом Огњена Мудринског у овој утакмици. Опет је био прецизан главом, на центаршут Доцића.

18:39 - ИЗМЕНЕ НА ОБЕ СТРАНЕ

Двоструки стрелац Огњен Мудрински иде да одмори, млади Слободан Тедић ће да га одмени. Изнуђена измена, Стефан Ковач је на носилима изнет са терена, у игру улази Борис Копитовић. Штопер уместо задњег везног. Милојевићеводговор:Ерик Јирка мења Алексу Вукановића. Да видимо ко ће да игра "деветку". Нема Звезда сада класичног шпица.

18:50 - МАРИН ИЗ ДОБРЕ ПОЗИЦИЈЕ ШУТИРА ПРЕКО ГОЛА

Буни се Миладин Стевановић, судијаСтојиљковићнема дилему: то је прекршај на самој ивици казненог простора... Оборен је Вељко Симић... Марко Мариншутира... Високо преко гола...

18:53 - КРАЈ - ЧУКАРИЧКИ СРУШИО ЗВЕЗДУ

Страшан притисак Звезде у судијској надокнади. Пет минута се играло у шеснаестерцу Чукаричког и домаћи су се одбранили и уписали велики тријумф - 3:2