Фудбалери Ајнтрахта победили су данас у Франкфурту Нирнберг са 1:0 у 26. кола немачке Бундеслиге.

Једини гол на утакмици постигао је Мартин Хинтерегер у 31. минуту, а асистенцију је уписао српски репрезентативац Филип Kостић.

Нападач Лука Јовић наступао је до 76. минута за Ајнтрахт, док је Kостић играо до 86, а Мијат Гаћиновић је током целог меча био у игри.

Ајнтрахт је пети на табели Бундеслиге ас 46 бодова, док је Нирнберг последњи, 16. са 13.

Фудбалери Бајерн Минхена победили су вечерас на свом терену Мајнц са 6:0 у последњој утакмици 26. кола немачке Бундеслиге.

Баварци су од првог до последњег минута меча на стадиону Алијанц арена имали контролу, а довођства су стигли већ у трећем минуту када је Роберт Левандовски савладао голмана гостију.

Пола сата касније Хамес Родригес је повисио на 2:0, да би до полувремена гол постигао и Кинглси Коман у 39.

Родигес је головима у 51. и 55. минуту комплетирао хет-трик, да би коначан резултат у 70. минуту поставио Алфонсо Дејвис.

Бајерн је први на табели са 60 бодова, док је Мајнц 13. са 30.