Фудбалери Роме победили су у гостима Фрозиноне са 3:2 у последњој данашњој утакмици 25. кола италијанске Серије А.

Рома је до тријумфа дошла у последњим секундама утакмице када је Стефан ел Шарави са левог бока у петерцу проиграо Едина Џека који је бутинама убацио лопту у мрежу Фрозинонеа.

Домаћин је претходно повео у петом минуту поготком Камила Кјана у петом минуту, да би Џеко у 30. донео изједначење.

Само 52 секунде касније Рома је начинила преокрет, а овај пут стрелац је био Лоренцо
Пелегрини.

У другом делу меча Фрозиноне је за нијансу био бољи ривал, али поред изједначујуег поготка у 81. минуту када је Андреа Пинамонти поравнао на 2:2, није успео ништа више да уради.

Српски репрезентативац Александар Коларов одиграо је цео меч за Рому.

Рома је после вечерашње победе пета са 44 бода, док је Фрозиноне 19. са 16.

Раније данас је Торино головима Ица и Фалкеа савладао Аталанту (2:0). Овим тријумфом су се "бикови" изједначили са данашњим ривалом и оба тима имају исти број бодова - по 38.