МАЈСТОРИЈА Марка Марина за пет од пет на припремама у Анталији. Црвена звезда је на пријатељској утакмици и генералки пред наставак сезоне победила Марибор, лидера словеначког првенства лепим голом у 79. минуту, када је маестро Марин елегантно, спољном, по земљи погодио углић противничког гола – 1:0. Шампион Србије се после две недеље сутра враћа кући са максималним учинком и добро одрађеним послом.

ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ: ЗВЕЗДА НА ВЕЛИКОМ ИСПИТУ ДО КРАЈА ФЕБРУАРА: Како задржати Бена и Марина?

Тренер црвено-белих Владан Милојевић није могао да рачуна на Бена (прехлада) и Милуновића (мишић), последњих пола сата деби је забележио новајлија Гајић. Прво полувреме доста резервисано са обе стране, без правих прилика.. У наставку су црвено-бели играли брже, притисли су тим Дарка Миланича и дошли до заслженог тријимфа.

ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ: Иванић задужио Звездину "осмицу": Једва чекам деби

Црвена звезда: Борјан, Стојковић, Бабић (од 65. Гајић), Савић, Родић (од 74. Хајдин), Јовичић (од 60. Чаушић), Јирка (од 77. Јевтовић), Јованчић, Боаћи (од 65. Павков), Марин (од 80. Вилић), Вукановић (од 46. Симић).

Марибор: Хандановић, Клинар, Врховец, Ивковић, Шулер, Пихлер, Крету, Мешановић, Вилер, Хотић, Заховић. Играли још: Пирић, Таварес, Колманич.