Фудбалери Фиорентине и Сампдорије играли су данас нерешено 3:3, у 20. колу Серије А.

Фиорентина је повела у 34. преко Луиса Муријела, али је само пет минута касније остала са играчем мање због другог жутог картона Едимилсона Фернандеша.

Гастон Рамирес је изједначио у 44. минуту, али је Фиорентина у 70. поново дошла до вођства. Стрелац је био Муријел.

Сампдорија је преокренула головима Фабија Кваљареле, из пенала у 81. и потом у 85. минуту.

Изједначење и бод домаћину из Фиренце донео је Херман Песеља у трећем минуту надокнаде времена.

Сампдорија је осма на табели италијанског првенства са 30 бодова, док Фиорентина са 27 заузима 10. место.

Спал и Болоња играли су нерешено 1:1.

ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ: ПЛ: Сити рутински са Хадерсфилдом, "Редси" беже за четири бода

Фудбалери Аталанте победили су раније данас у гостима екипу Фросинонеа са убедљивих 5:0.

Четири поготка за Аталанту постигао је Дуван Запата - у 44, 47, 64. и 73. минуту. У стрелце се уписао и Ђанлука Манчини у 11. минуту.

Аталанта је уписала девету победу од почетка шампионата и тренутно је шеста на табели са 31 бодом, док је Фросиноне на претпоследњем месту са само десет освојених бодова.

Фудбалери Аталанте у наредном колу Серије А дочекују Рому, док Фросиноне гостује Кјеву.

ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ: БУНДЕСЛИГА: Тријумф Херте у Нирнбергу, опорављени Грујић међу стартерима, Калиђури срушио Волфсбург

Фудбалери Наполија победили су вечерас Лацио на свом стадиону са 2:1.

Стрелци за победника били су Хозе Kаљехон у 34. и Аркадијуш Милик у 37.  минуту. Гол за поражене у 65. је дао Чиро Имобиле.

Српски фудбалер из Лација Сергеј Милинковић Савић замењен је у другом полувремену. У првом је добио жути картон.

Никола Максимовић је играо целу утакмицу за Наполи.

Наполи је други на табели италијанског првенства са 47 бодова, док Лацио има 32 и заузима пето место.

Kаљари и Емполи су претходно играли нерешено 2:2.