Фудбалери Радничког из Ниша победили су вечерас на стадиону "Чаир" Вождовац са 1:0 у првој утакмици четвртог кола Супер лиге Србије.

Домаћин је на Чаиру имао контролу током већег дела утакмице, али све до самог финиша није успео да сломи отпор ривала, који је пар пута претио, али није успео да дође до гола.

Победнички гол виђен је у 89. минуту када је Рјиота Нома искористио додавање Лазара Ранђеловића и савладао Марка Кнежевића.

Меч на Чаиру обележила је тешка повреда голмана Нишлија Ивана Булајића ког је хитна помоћ одвезла са терена након што је остао без свести у дуелу са фудбалером Николом Срећковићем. Инцидент се догодио у шестом минуту.

Раднички је после четири утакмице други на табели Супер лиге са девет бодова, док је Вождовац 11. са три.