IMA I NAŠE KRIVICE: Živko Gocić ponosan na vaterpoliste Novog Beograda, ali, posle 4. mesta u Evropi...

OTIŠLI su na Maltu da pokore Evrope, a kući su se vratili kao četvrti na Fajnal-foru Lige šampiona. Vaterpolisti Novog Beograda dugo će da pamte polufinalni duel sa Ferencvarošem, jer su i pored brojnih problema, ne samo u bazenu, bili nadomak velikog finala. Ovako, u borbi za treće mesto protiv Olimpijakosa (6:9) nisu imali potrebnu energiju da se teše bronzom. Ipak, ne mogu da kažu da je sezona bila neuspešna, jer su osvojili triplu krunu: Regionalnu ligu, prvenstvo i Kup Srbije.

08. 06. 2024. u 22:56

ANGELINA NAPADA MEDALJU: Jedna naših najboljih atletičarki s puno optimzma očekuje finale u skoku uvis na Evropskom prvenstvu u Rimu

ANGELINA Topić blista ove sezone i svi se nadamo da će zasijati punim sjajem u Rimu. Jedna od naših najboljih atletičarki pokušaće sutra (20.28) na Olimpijskom stadionu da se u finalu skoka u vis na EP domogne još jedna medalje na šampionatima Starog kontinenta. Pre dve godine u Minhenu bila je bronzana, sada bi mogla stepenik više. Inače, večeras se u finalu takmiče Strahinja Jovančević u skoku udalj i Elzan Bibić na 5.000 metara.

08. 06. 2024. u 20:50

POBEDA PRED EURO 2024! Apsolutno neverovatan meč Švedska - Srbija u poslednjem testu orlova pred Evropsko prvenstvo (VIDEO)

POBEDA PRED EURO 2024! Apsolutno neverovatan meč Švedska - Srbija u poslednjem testu "orlova" pred Evropsko prvenstvo (VIDEO)

Fudbalska reprezentacija Srbije je u poslednjoj proveri pred Evropsko prvenstvo u fudbalu, koje u petak počinje u Nemačkoj, pobedila Švedsku u gostima. Konačan rezultat, 0:3, uopšte ne otkriva kakav je to, zapravo, bio meč. A bio je prilično nestvaran. Uostalom, najbolji igrač srpske goleade - bio je srpski goman, Predrag Rajković.

08. 06. 2024. u 19:55 >> 19:55