KAKVE VESTI PRED EURO! Mitrović i Milinković-Savić šampioni Saudijske Arabije, a o igri će da se priča (VIDEO)

A. I.

11. 05. 2024. u 19:08 >> 19:09

VIŠE nije vest da su Aleksandar Mitrović i Sergej Milinković-Savić briljirali u dresu Al Hilala, a svoju nadmoć pokazali su i protiv Al Hazema. Pobedu i šampionsku titulu ostvarili su rezultatom 4:1.

КАКВЕ ВЕСТИ ПРЕД ЕУРО! Митровић и Милинковић-Савић шампиони Саудијске Арабије, а о игри ће да се прича  (ВИДЕО)

Ako pitate fudbalski svet, floskula je: "Fudbal je igra u kojoj pobeđuju Nemci", ako to isto pitate ljude u Saudijskoj Arabiji: "Fudbal je igra u kojoj pobeđuje tim koji ima Srbe"...

To je na svojoj "koži" osetio i golman Al Hazema, koji je u tri minuta, dva puta morao da vadi loptu iz mreže zbog Srba.

Nakon 45 minuta igre Al Hilal imao je prednost od 4:1, a tri pogotka delo su sjajnih Srba.

Prvo je Aleksandar Mitrović u 15. minutu zatresao mrežu sa "bele tačke", potom još jednom u trećem minutu nadoknade.

Sergej Milinković Savić je u šestom minutu dodatnog vremena uvećao prednost svog tima.

Treba dodati da je u 34. minutu Al Hazm upisao na semafor Faiz Selamani, a Ahmed Al-Džuvari je u 39. autogolom zatvorio veoma produktivno prvo poluvreme.

Do kraja meča mreže su mirovale, a nema sumnje da Dragan Stojković Piksi ima čemu da se raduje pred Evropsko prvenstvo u Nemačkoj. Pritom, reprezentativci Srbije doneli su šampionsku titulu svom Al Hilalu.

BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“